19.01.2019. 07:06
INBOX SK s.r.o., internetové služby, marketing, projektový manažment
nájdete nás aj

www.inbox.sk

Internet

Komplexné internetové služby, tvorba Web stránok, SEO, programovanie aplikácií,  prenájom serverov, administrácia systémov.

QR kódy

Potrebujete uplatniť QR kódy vo svojej práci? Ponúkame poradenstvo, najširšií výber čítačiek QR kódov a vývoj aplikácií.

Marketing

Internetový marketing, Email marketing, sociálne siete, reklama, komplexné služby, školenia a poradenstvo, realizovanie kampaní.

Manažment

Projektový manažment PRINCE2®, poskytovanie externých služieb, poradenstvo, školenia a certifikácia a akreditácia.

Široká škála poskytovaných služieb

INBOX SK s.r.o. poskytuje širokokospekrálnu ponuku služieb, ktoré sú všetky prepojené Interentom a informačnými technológiami, ktoré tvoria jadro činnosti našej firmy.

Vývoj aplikácií

Ťažiskom práce firmy je vývoj aplikácií pre Internet, ale aj Desktopové programy. Vytvárame programy, ktoré používajú firmy pre svoje vlastné potreby (napr. Hotline, riešenie reklamácií, kolobeh dokumentov), ktoré môžu fungovať ako inštalačné programy alebo ako Intranetové aplikácie. Najväčší záujem je o Internetové aplikácie, ktoré prinášajú firmám výrazné úspory alebo zjednodušený prístup zákazníkov k informáciám. Takisto realizujeme kompletné samostatné aplikácie, ktoré môžu byť poskytované bezplatne klientom alebo môžu byť spoplatnené a predstavovať pre firmu značný prínos. Štandardne používame aplikácie na báze PHP, databázy MySQL, Nette Framework, Vizual C++, JAVA a niektoré ďalšie systémy v závislosti od požiadaviek klienta alebo charakteru projektu.

Diaľkové merania

Doba sa mení, klasické meracie prístroje nahrádzajú digitálne s možnosťou ukladani hodnôt, nadstavenia alarmov, ovládania. My sme sa rozhodli pridať ďalšiu možnosť a to je diaľkový prenost nameraných údajov a ich uchovávanie na jednom mieste. Cez Internet je potom možné pozrieť súčasné a historické údaje na ktoromkoľvek meracom prístroji. Mieriame nielen elektrické veličiny, ale aj teploty, prietoky, energie a tlaky. Dôležité je, aby meracie prístroje mali rozhranie RS232 a komunikačný protokol MODBUS.

Internet a grafika

Našim zákazníkom vytvárame jednoduché ale aj profesionálne Webové prezentácie optimalizované pre Internetové prehliadače. Naši grafici navrhnú profesionálne riešenie nielen pre váš web, ale môžeme ponúknuť aj logo a vytvorenie kompletnej Corporate Identity. Vytvoríme vám pútavé texty stránok, poskytujeme permanentnú údržbu a staráme sa o to, aby ste permanentne dosahovali dobré pozície vo vyhľadávaní.

Internetový Marketing

V súčasnosti prakticky nie je možné prosperovať bez Marketingovej podpory na Internete. Realizujeme rôzne formy marketingu na internete aj na sociálnych sieťach, realizujeme aj Email marketingové kampane, pomôžeme vám zrealizovať PPC kampane. Pomôžeme zviditeľniť vašu firmu, prilákať návštevníkov na vaše stránky a budeme sa starať o to, aby došlo ku konverzii z návštevníkov na zákazníkov.

Projektový manažment a školenia

Pri riadení väčších projektov v oblasti IT používame metodiku projektového riadenia PRINCE2®. Ponúkame aj možnosť vyškolenia projektových manažérov na úroveň PRINCE2® Foundation a Practitioner. Ďalším podporovanýn systémom riadenia je SCRUM. Takisto poskytujeme aj školenia internetového marketingu.

PRINCE2® a ITIL® je registrovaná ochranná známka AXELOS Limited